Promocje
tarcza diamentowa TURMONT 230mm GREENLINE MONTOLIT
tarcza diamentowa TURMONT 230mm GREENLINE MONTOLIT
209,00 zł 174,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 44P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 44P3
1 420,00 zł 1 210,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 63P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 63P3
1 815,00 zł 1 540,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 75P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 75P3
2 135,00 zł 1 815,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 93P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 93P3
2 470,00 zł 2 100,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 125P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 125P3
4 295,00 zł 3 650,00 zł
szt.
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 155P3
Maszyna do cięcia płytek MASTERPIUMA art. 155P3
5 235,00 zł 4 450,00 zł
szt.
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 63BP
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 63BP
1 465,00 zł 1 245,00 zł
szt.
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 75BP
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 75BP
1 760,00 zł 1 495,00 zł
szt.
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 93BP
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 93BP
1 875,00 zł 1 595,00 zł
szt.
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 125BP
Maszyna Basic Piuma do cięcia płytek cer 125BP
3 065,00 zł 2 605,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

Strona sklepu internetowego www.narzedzia-glazurnika.pl dalej nazywanego "Sklepem" prowadzona jest przez CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie z siedzibą w Łukowie, ul. Międzyrzecka 90.

 1. Sklep prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Kupującym”.
 3. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet przez 24 godziny na dobę.
 4. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość z informacją o złożonym zamówieniu z prośbą o jego potwierdzenie.
 5. Sklep przystępuje do realizacji zamówienia po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia od Kupującego.
 6. Czas realizacji zamówienia jest określony na karcie zamawianego produktu i widoczny dla Kupującego w momencie składania zamówienia.
 7. W przypadku niedostępności całości lub części produktów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany przez Sklep. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 8. W przypadku sprzedaży promocyjnej realizacja zamówień następuje według kolejności składania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana na karcie towaru jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.
 10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
  • przelew bankowy: na konto Sklepu przed dostarczeniem towaru
  • płatność za pobraniem: należność pobiera kurier przy dostawie towaru
  • płatność przy odbiorze osobistym: przy samodzielnym odbiorze towaru w siedzibie sklepu
  • płatność za pośrednictwem serwisu PayPal
 11. Zamówiony towar wysyłany jest tylko na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki jest zależny od aktualnego cennika, wielkości i wagi oraz ilości zamówionych przedmiotów. Wysokość opłaty jest widoczna w trakcie składania zamówienia.
 12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
  Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w Sklepie, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Kupujący ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych Sklepu.
 16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres  CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie , ul. Międzyrzecka 90 21-400 Łuków. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), Sklep zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 18. UWAGA! Wszelkie zamieszczone na stronie Sklepu CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli a w Sklepie CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie zostały umieszczone w celach informacyjnych. Użyte na stronie określenie producent w niektórych przypadkach oznacza importer. Opisy oraz zdjęcia produktów w sklepie CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie mają charakter informacyjny. Sklep CENTRUM NARZĘDZI GLAZURNICZYCH w Łukowie nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez producenta w kompletacji, zmianie kolorystyki oraz za drobne różnice w parametrach urządzeń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl